Som na novom serveri

Ďakujeme za váš záujem o naše publikácie.

Osobné prevzatie kníh momentálne nie je možné, knihy posielame Slovenskou poštou na Slovensko a do Českej republiky.

Vyznačte, koľko kusov ktorej publikácie si chcete objednať:

V. Burjan – Pedagóg v galérii (cena 9,70 €)

V. Burjan – Úvahy po zvonení (cena 9,70 €)

V. Burjan – Otázky pre špekulantov – 1. diel (cena 11,70 €)

V. Burjan – Otázky pre špekulantov – 2. diel (cena 12,70 €)

V. Burjan – Učiaca sa škola (cena 16,90 €)

Pokiaľ súhrnná cena objednaných kníh prekročí 30 eur a ide o zásielku na Slovensko, neúčtujeme balné ani poštovné. Ak súhrnná cena objednaných kníh neprekročí 30 € alebo ide o zásielku do Českej republiky, pripočítame k cene kníh balné vo výške 0,30 € a poštovné v závislosti od hmotnosti objednaných kníh podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty (doporučený list alebo balík na poštu). Nie sme platcami DPH.

Na vystavenie faktúry potrebujeme niekoľko údajov. Ak knihy kupujete ako súkromná osoba, stačí uviesť meno, priezvisko, adresu a e-mail. Ak knihy kupujete ako organizácia, uveďte aj IČO a DIČ, resp. IČ DPH.

Fakturačné údaje kupujúceho

Meno a priezvisko / Organizácia:
Ulica a číslo domu:
PSČ:
Mesto (obec):
IČO:
DIČ:
IČ DPH:
Doručovacia adresa (ak je rôzna od fakturačnej):
Štát (zvoľte):

Zálohovú faktúru vám pošleme na uvedenú e-mailovú adresu.

© 2023 Nezisková organizácia DOBRÁ ŠKOLA, Všetky práva vyhradené.