Škola v prírode Wachumba – šetríme váš čas a vy sa môžete viac venovať deťom

Už 13 rokov je naším cieľom vytvárať hravé a inšpiratívne prostredie, v ktorom deti a mladí ľudia nájdu porozumenie aj príležitosť spoznávať i rozvíjať svoj potenciál. A práve takéto prostredie radi vytvoríme aj pre vašu školu v prírode, kde deti spoznávajú nové zákutia krásnej slovenskej prírody, hrajú sa a vzdelávajú zároveň.

Nie sme najväčší, lebo sa vám chceme viac venovať. Aj keď z roka na rok Wachumbu navštevuje čoraz viac detí (tento rok to bolo takmer 8 000), našou ambíciou nikdy nebolo byť najväčší, ale najosobnejší a najľudskejší.

Aj preto sa môžete spoľahnúť, že vo Wachumbe si na vás vždy urobíme čas. Už pri prvom kontakte vám pridelíme delegáta, ktorý sa o vás bude komplexne starať – pred, počas aj po škole v prírode.

Bolo veľmi milé a potešujúce, že počas švp ste telefonovali či je všetko O. K. a či sme spokojní.

Vašu školu v prírode naplánujeme presne podľa vašich predstáv:

• poradíme s výberom vhodnej lokality (v ponuke ich máme viac ako 20),
  • nájdeme pre vás najlacnejšiu formu dopravy,
  • poradíme s plánovaním výletov,
  • zabezpečíme profesionálny animačný program,
  • zabezpečíme zdravotníka s komplet vybavenou lekárničkou,
  • pomôžeme aj s nevyhnutnou byrokraciou ako nahlasovanie na RUVZ alebo podklady k štátnej dotácií,
  • máme systém bonusov a odmien pre pedagógov,
  • hodnotné a vecné darčeky pre deti.

Deti si odniesli okrem krásnych zážitkov aj nádherné tričká a šiltovky.

V našej ponuke pre rok 2020 nájdete veľa obľúbených a originálnych lokalít, ktoré nikde inde neponúkajú a je ťažké si ich rezervovať aj na priamo. Je to výsledok nášho korektného obchodného prístupu ku komerčným partnerom a snahy sprístupniť vám tie najzaujímavejšie lokality.

Ak ešte nemáte vybratú školu v prírode, určite vám odporúčame pozrieť si lokality, v ktorých vám stále vieme ponúknuť atraktívne májové a júnové termíny za first moment ceny:

Škola v prírode Horná a Dolnámalebné miesto kde sa natáčal populárny seriál

„Lokalitu Bezovca sme si vybrali preto, lebo nám bola veľmi dobre známa, s kolegyňou ju vyhľadávame i súkromne pre jej božský pokoj najmä počas týždňa mimo sezóny. Okolie hotela je plné zelene, rovno pod oknami sa nachádza obrovská lúka ako stvorená ne realizáciu nekonečného množstva aktivít. Bezovec ponúka krásnu prírodu pre dokonalý relax tela i duše.“

Škola v prírode Čičmany – školy v prírode pri maľovaných domčekoch

„Pekné a veľmi čisté ubytovanie, príjemný personál, krásna príroda a okolie Čičmian.“

Škola v prírode Banská Štiavnica

„Kvalitné stravovanie, personál ochotný kedykoľvek plniť naše požiadavky. Areál priestranný, upravený, dá sa rôzne využiť. Celkový dojem zo školy v prírode je veľmi dobrý.“

Škola v prírode Donovaly

„…Penzión sa nachádza v krásnom prostredí, je útulný, čistý, pekne zariadený. Personál milí a ochotní pomôcť, keď bolo treba…”

Škola v prírode Špania Dolina

„…Kolegovia aj deti, ktoré boli v švp po minulé roky zhodnotili, že to bol najlepší pobyt, ktorý zažili…”

Škola v prírode Malá Fatra – Turiec

„…Organizácia švp výborná, animačný program v pohode. Ubytovanie krásne, hotel je situovaný mimo centra na pokojnom mieste – izby sú zariadené pekne a funkčne…”

Škola v prírode Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica

„…Pútavý program, výborná starostlivosť. Ubytovanie nádherné a príjemný personál. Môj celkový dojem bol výborný a cítila som sa veľmi dobre…”

Ďalších viac ako 20 lokalít na školy v prírode a lyžiarske kurzy nájdete na našej stránke www.wachumba.eu. Vďaka Wachumbe sú školské pobyty zábavou i poznaním pre žiakov a oddychom pre pedagógov.

Škola v prírode Wachumba – šetríme váš čas a vy sa môžete viac venovať deťom