Rozvody na ostrove

OPŠ 354: Rozvody na ostrove

Máte v triede špekulantov, ktorí vás neustále bombardujú otázkami? Nasledujúca otázka by ich mohla aspoň na chvíľu zabaviť:

Na ostrove Love Island žije rovnako veľa mužov ako žien. Ostrov je známy tým, že miestni obyvatelia sa sobášia iba medzi sebou, teda neuzatvárajú manželstvo s nikým mimo ostrova. Ako všade inde, aj tu sa niektoré manželstvá nevydaria a dochádza k rozvodom. Je možné, aby na tomto ostrove žilo dvakrát viac rozvedených žien ako mužov?

OPŠ 354: Rozvody na ostrove

ZAUJAL VÁS ČLÁNOK?

Stiahnite si celé najnovšie číslo časopisu DOBREJ ŠKOLY v PDF. A ak podporíte naše úsilie o skvalitňovanie slovenského školstva dobrovoľným predplatným, získate prístup ku všetkým číslam DOBREJ ŠKOLY, ktoré vyšli za 10 rokov.

Stiahnuť časopis v PDF
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Vyberte si rubriku

CK Slniečko